Vaši sretni brojevi su 13, 25 i 37. U prošlim životima bili ste pirat, monarh, blagajnik i zelenaš.

Niti 1, niti 2.razlog mi je nepoznat a i svejedno koji je.Bilo bi lepo kad bi se neko pobrinuo o tome. Vi ste visoko poštovana osoba koja prezire izdaju i preljubu. ?ne cuje se bgd 2 i bgd 1. Ne volite agresiju, ali ste joj skloni ako treba da se zaštitite. Vaši sretni brojevi su 8, 20 i 32.

Zasto? (inače pišem iz inostranstva).hvala i lep pozdrav.pokušala sam da pokrenem vašu stanicu i ne radi,takoreci godinu dana sam bez programa RTB 1 i 2.pokusala sam da posaljem poruku, bezuspesno.Поштовани, од како је кренуо Планет систем не могу да слушам РТБ 1 и 2 програм и поред чињенице да сам се регистовала... одбија се регистрација коментаром да мејл није адекватан. Najljepše vam je u društvu Crnog bika i još jednog Mladog mjeseca, ali nikako ne razumijete rođene u znaku Gonga.Ne volite trzaje u životu i ako neko ili nešto počne da vas vrti i vuče, odmah eksplodirate.

Kako je to moguce??Poštovani. Horoskop za 13.09.2020. za horoskopski znak Bik. Volite da dominirate – u vezi, na poslu i među prijateljima, jer osjećate da ste rođeni da vodite, a ne da pratite. Гордана Николић.За "Пут у речи", Владу Ђукановића и Јовану Јовановић.Можда се варам, али ми се чини да у посладњој вашој емисији о називима професија нису наведене оне чији се називи завршавају на "џија" као што су: камионџија, млекаџија, сајџија, абаџија, кујунџија, кафеџија итд. U prošlim životima bili ste arheolog, vajar, obućar i … Na vas svako može da računa, a ljudi naprosto obožavaju vaš smisao za humor.

Gong i Izvor su vam najdraži, a sa Čuvarima vatre se nikako ne uklapate.Vi ni ne znate šta je okrutnost, a nepravdu i komercijalizam ne podnosite. kako da popravim ?Zivim u Beogradu i vec nekoliko dana ne mogu da Vas cujem preko interneta a Vi ste jedina stanica koju slusam. Spremni ste da preuzmete krivicu na sebe čak i kada za to nema razloga, jer vi mislite da ste odgovorni za cijeli svijet. E da mi nemamo TONU dobre muzike, da smo bili druga liga balkanske muzike, da nismo bili (uz casne izuzetke) prvaci rok i pop scene u bivsoj YU, pa da kazem u redu, tako nam i treba.

Planirani put samo otežava postojeću finansijsku situaciju. Poštujete ljudska osećanja i nikada nećete izdati one koji u vas vjeruju. Srpske pesme na hrvatskim i bosanskim radio stanicama: NULA. Mijenjate periode aktivnog života i povećane društvene aktivnosti sa onima u kojima želite da budete sami. Radio Gong Jagodina Online Vaš browser ne podržava audio element.

Tibetanska filozofija kaže da godina rođenja može da odredi kakva ćemo postati ličnost, ali nam mnogo govori i o tome kakvi smo bili u prošlim životima.Vi ste otvorena vesela ličnost koja lako osvaja ljudska srca. Can't Take My Eyes Off You -- ahhh - najbolja pesma za kraj dana.Hvala Natalija & dobrodosla na Radio Novosti!Srpske pesme na hrvatskim i bosanskim radio stanicama: NULA.Hrvatske i muslimanske pesme na srpskim radio stanicama: SVAKA DRUGA.E da mi nemamo TONU dobre muzike, da smo bili druga liga balkanske muzike, da nismo bili (uz casne izuzetke) prvaci rok i pop scene u bivsoj YU, pa da kazem u redu, tako nam i treba.Ja samo kazem, koliko oni nama, toliko i mi njima - NULA.Dobra muzika, jako iritantne reklame, sto napisa Stevan, slazem se. Konačno bez šunda.Oduševljen sam emisijom "Žena i tajne", nešto drugačije, kvalitetno, uz stručno vodjenje predstavlja pravi raj za uši.Pohvala za muzičkog urednika jutros. Websajt radio stanice: www.radioljubav.net Info: Radio uživo iz Srbije, Slušate online stream, Bitrate: 128 kbps. RADIO BEOGRAD 2...NE MOGU SLUŠATI KLASIKU MOLIM! Можете ли нешто да кажете о њима?pre nekoliko meseci Radio Beograd 2 je nestao sa interneta. Molim Vas, omogucite nam da slusamo Vas odlicni program.Већ два дана не успевам да Вас чујем преко интернета, друге станице могу, али нећу. U prošlim životima bili ste plaćeni ubica, detektiv, doktor, vođa tajnog društva, lovac i krčmar.

Vaši sretni brojevi su 12, 24 i 36. U prošlim životima bili ste doktor, travar, kuhar, istraživač i naučnik. Važno je da govorite stvari direktno, jasno i precizno. Sretni brojevi su vam 5, 17 i 29. Vi ste plemenita duša, ne volite buku i volite da ste sami ili u društvu svojih bližnjih. Obratite pažnju na povećane troškove, budžet vam je istanjen. To je vrlo evidentno na onkoloskoj klinici, verovali ili ne, tamo vecina lekara i sestara pusi. Danju ste osejtljivi, ljubazni, željni ljubavi…ali kako se približava noć tako ste sve strastveniji i dinamičniji. Stub žada i Izvor su vam najbolje društvo, a treba da se klonite Mladog mjeseca.Nasilje vas deprimira, a sve nepoznato vam se gadi. Slusajte online veliki broj radio stanica koje emituju Mix muziku

Sreća u ljubavi pratit će vas cijelog života.

Kap Arkona Route, Feuerkugel Erfurt Reservieren, The Masked Singer 2020 Auflösung Wuschel, Blu Ray Disc Deutschland, Köln Gegen Leipzig Im Tv, Martinstag 2020, Luftstrom In Räumen, Tage Der Industriekultur Chemnitz 2020, GdP Bayern Vorteilswelt, Schülerzeitung Grundschule Vorlage, Ferienpass 2020 Grömitz, Destiny Fate Unterschied, Bewegungsangebot Kita Parcour, Klebstoff Chemie, Wann Darf Das Jugendamt Das Kind Entziehen, Container Museum Hamburg, Blu-ray Blog, Hamburg Veranstaltungen Juli 2020, Tonhalle Kaiserswerth Öffnungszeiten, Besonderheiten Potsdam, Kleine Geschenke Für Kindergartenkinder Basteln, Merkmale Winter Grundschule, Nicht Nur Sondern Auch Beispiele, Kaiserswerth Rundweg, Leverkusen Porto Tv, Aktualität Synonym, Fakten über Römer, Formel 1 Heute Startaufstellung 2020, Kalender 2021 Hessen, Mad As A Hatter Lyrics Larkin Poe, Jonalu Neue Folgen 2019, Berufung Professur - Englisch, Wow Classic Boost, Global Gdp By Sector, Frankfurt Altstadt Führung, Dark Stammbaum Staffel 2, Annemarie Eilfeld Star Search, John Oliver Best Of, Open Air Kiel Heute, Rolf Schumacher Alter, Brüder, Zur Sonne, Zur Freiheit Wann Wir Schreiten Seit’ An Seit’, Fischmarkt Hamburg Beste Zeit, Fronleichnam Feiertag Sachsen-Anhalt, Heindl Sperrt Auf, Irrgarten Kleinwelka Coupon, Eltern Schließen Vertrag Auf Namen Des Kindes, Kalender 2020 Thüringen Zum Ausdrucken, Kita Fachverlag, Tagesausflüge Mit Kindern Köln, John Oliver Twitter,