Hlavně ať si (něco, cokoliv) zazpíváme na Kladně a v MB po vítězném zápase! Neni to banikovska nohavica. ?, a komu??sraptanum? a je to info ze vcera?Tolik listku mas smulu ... prakticky jedina moznost uz je jen pres fanklub.hmm, spatna zprava, ale dik... no nic jedu pro ne maj tam predprodej do 6ti.... do kolika muzu zavolat na tu rezervaci na fanbus??

Zatím bez odezvy.

Píseň se mi to zdá chytlavá, a třeba by se mohla osvědčit, proč pořád vymýšlet něco nového, moderního ?

The 2000s was a lean decade for the club with only two Eredivisie championships won.

Být tu tak ještě Jan Werich, Mácha, neboli Paul Eisner (kniha o češtině - Chrám i tvrz), který znal češtinu lépe, než 99,9% procent čistokrevných Čechů) tak ten může konkurovat. The only thing left of the old stadium are the letters "AJAX", which nowadays is in place on the façade of the youth training grounds,In 1900, when the club was founded, the emblem of Ajax was just a picture of an Ajax player. Tábory fanoušků Tottenhamu a Slavie prokrvovaly své hlasivky pivem, nebo jinými prostředky, aby mohly při zápase předvést ten nejlepší support pro svůj tým. Oh Ajax Amsterdam Chant Ajax (37 Songs) Easy … Začne 2. kolo. Ta Korbelovska sice neni spatna, ale taky neni dobra, protoze je prilis strojena, takova umela, nebo spis vyumela...jestli vis co myslim.

Tak Nohavica se toho nezhostil u Baníku špatně, i když Slavia by potřebovala krapet něco trošku jinýho, přeci jen není "hornickej" klub, ale klub "intelektuálů":) Uvidíme, však ono to nějak dopadne:)) slaviator.Souhlasím se všemi, co tvrdí, že není jednoduché vymyslet český text(vtipný) a chytlavý. Malý ekškurz do minulosti (pardon za trošku nostalgie). (Dutch),Özbiliz: 'Ik kreeg rugnummer veertien en ze zeiden dat het klopte',Alle Ajacieden met nummer veertien sinds Johan Cruijff,"Trio Van Gaal/Blind/Kluivert brengt successen voor Ajax","Voormalig Ajax-captain mist het veld: "Ik wil trainer worden,"Litmanen captain Ajax, Van der Vaart reserve","Whatever happened to Rafael van der Vaart? Tak zase nic. Ajax (37 Songs) Eredivisie Fans Netherlands Supporters AFCA on Spotify Listen and follow Ajax us on Spotify for all your favourite Ajax songs Ajax Playlist Up Next.

Nevim zda to bude pristupne i verejnosti.Richi, Dotaz na ty Lupeny na Kladno, to uz jich je jen 30? Klidně můžeme založit novou stránku, nebo novou sekci zde na SN, kde by se postupně sbíral materiál. Sraltani mi jsou taky volní, na ty jsem vůbec nemyslel (kord když ted budou k smíchu oni, páč my budeme hezky hrát v Edenku... A oni na tom Strahově, na té hurce, všechna čest panu Křetinskému:)) Ještě aby jim tak okolo těch pozemku natáhli pásku "Zákaz vstupu" z duvodu vyšetřování (vele)podvodu, jajj, to by bylo... až příliš krásné:)), měl jsem na mysli ostatní - rozumné - fandy... Mno, ejhle, tak já historii YNWA neznám, ale vidíš, to je prostě hymna, co je teda dokonce 40 let!
A když nebyl přenos v televizi, brali jsme s vděkem i radiové přenosy. ",https://english.ajax.nl/streams/ajax-now/jaap-stam-captains-ajax.htm,"Huntelaar (Ajax) minstens 6 weken buiten strijd","Arsenal sign Ajax captain Thomas Vermaelen in bid to sure up defence","Ajax captain Luis Suarez gets seven-game ban for biting","Ajax-aanvoerder Jan Vertonghen aast op grote transfer","Ajax captain Siem de Jong diagnosed with collapsed lung","Keizer draagt aanvoerdersband Klaassen over aan Veltman","Ajax heeft weer 'sprankje hoop' én ook een nieuwe aanvoerder","Sunderland play in Amsterdam tournament","Ajax B1 na drie zeges groepswinnaar op Future Cup","AEGON Future Cup: Ajax & Bayern München",Dutch Supercup / Johan Cruijff Shield winners,https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=AFC_Ajax&oldid=979284594,Association football clubs established in 1900,Articles with dead external links from June 2017,Articles with permanently dead external links,Short description is different from Wikidata,Wikipedia indefinitely semi-protected biographies of living people,Articles with unsourced statements from July 2011,Articles with Dutch-language sources (nl),Official website different in Wikidata and Wikipedia,Wikipedia articles with WorldCat identifiers,Creative Commons Attribution-ShareAlike License.First Ajax player to score a goal for the national team:This page was last edited on 19 September 2020, at 22:00. A jestli je to pravda tak kdy? Mrize do kotle opravdu ne, to je naprostej nesmysl.

Stál jsem v kotli a pozoroval okolní dění, když v tom se po Strahově ozvala jakási melodie. Add Comment. A to sorry, ale každej rok ne:) Jinak jasný, chtělo by to chorál, nějakej pokřik, chytlavej, kdy by se ke kotli přidala aspon ta třetina stadaku když už né pulka... nebo rovnou celej stadak... Ale nevím, nevím, zda Michal David je správná volba pro chorál... A co mít prostě chorál dublovanej? Každopádně je třeba zkoušet všechno možný a pak na novém stadiónu to pěkně rozbalit! Ale to my nepotřebujeme - máme více než stoletou tradici. Nevím, zda je to přesný údaj (může někdo upřesnit), ale určitě celkem odpovídající.mart: vím, že ten song je hodně dlouho starý, ale jeho top zpopularizování nastalo, když se stal jakýmsi symbolem Hillsborough. a potom taky Glory Glory Man United... Ale myslim ze cokoliv by zpivalo 20.000 slavistu by bylo sqvelí!

Většinou když dozpívají, hudba hraje ještě 10 sekund. Omlouvám se, že jsem odběhl od tématu. Amsterdamsche Football Club Ajax (Dutch pronunciation: ), also known as AFC Ajax, Ajax Amsterdam, or simply Ajax, is a Dutch professional football club based in Amsterdam, that plays in the Eredivisie, the top tier in Dutch football.Historically, Ajax (named after the legendary Greek hero) has been the most successful club in the Netherlands, with 34 Eredivisie titles and 19 KNVB Cups.

Strašně moc jsem přivítal megafon v kotli, myslím si, že lidi kteří neznají ty chorály se chytnou a alespoň opakují a každý hlas je potřeba.počkej, počkej:)) tady se celou dobu mluví o nové hymně, ne? Submit lyrics correction → 55k Like. Já sám z vlastní zkušenosti vám říkám, že vymyslet česká slova na melodii, která se dá zpívat a může to znít super se dá a ti co vědí, o čem mluvím a ti co mě znají určitě ví, že mám v plánu na slávii zkusit, naučit a zpívat pár nových chorálů a popěvků a budu jen rád, když budu cítit podporu a lidi mi v tom pomůžou... Lukas-SKS,Souhlasím s Lukasem_SKS. Jinak myslím, že bysme neměli zapomínat především na svojí historii.
Když na normální zápasy chodí do kotle pár desítek, nejvýše stovek lidi, kteri opravdu fandi. Za vylité červenobílé srdíčko se omlouvá R209Vltava.Nechápu proč se omlouváš.

Kinderfest Potsdamer Platz 2019, Ehrenamt Kinderhospiz, Wow Arena Ranking 2v2, Zwönitz News, Kalender 2017 Saarland, Formel 3 2020 Fahrer, Juventus Spielplan 2020, An Diesen Tag, Ronaldo7 Alternative, Google Calendar Browser, Exklusive Geschenke Für Kinder, Stadtranderholung Wesel, Wirtshaus Babelsberg Speisekarte, Ferien Berlin 2018, Subjektpronomen Deutsch, Laut Und Luise 2019, Beachvolleyball Halle Düsseldorf, Technikmuseum Berlin Kinder, 1 Mai Prater 2020, Rp Düsseldorf, Madrid Reportage, Relativpronomen Französisch Übungen PDF, Veranstaltungen Zum Kindertag 2019, Stichtag Einschulung Nrw 2010, Adjektivdeklination Nullartikel, Taunus Wunderland Fahrgeschäfte, Kombiticket Sea Life Legoland Berlin, Hüpfburgenfest Spandau 2019, Feiertage 2020 Hessen, Dativ-fragewort Kreuzworträtsel, Cumhuriyet Nerede Ilan Edi̇ldi̇, München Ticket Circus Krone, Varusschlacht Maske Kaufen, Damon Hill Weltmeister, Gdp Bundespolizei Beförderungen 2020, Kindertag Elbauenpark 2020, Reflexive Possessivpronomen, News Norwegen Corona, Webcam Rostock Uniplatz, Die Berufung Filmverleih, Buß- Und Bettag 2022, Hüpfburgenland Eintrittspreise, Ferienpass Essen, Tipico Deutschland, Die Drei Fragezeichen Live Bewertung, Motto Weltkindertag 2019, Stadt Land Fluss Für Kinder Zum Ausdrucken, Entwicklungshilfe Jobs Für Rentner, Alles Gute Zum Opferfest Auf Türkisch, Haus Des Meeres Zeit, Indycar 2020, Bildungsangebote Kindergarten Winter, Ausflugsziele Hamburg Bei Regen, Miniatur Wunderland Online Shop, Xenia Von Sachsen Kind, Veranstaltungen Heute Erfurt Und Umgebung, Kinderrechte Unterrichtsmaterial Sekundarstufe, Zulubet Erfahrungen, Müller Kindertag Rabatt 2020, Klassik Konzert Für Kinder, Zirkus Roncalli Hologramm, Arnd Peiffer Instagram, Gondwana Preise 2019, All Racing Helmets, Gdp Handyvertrag, Rekordspieler La Liga, Weinstraße 7, Welche Kinderrechte Gibt Es In Deutschland, Vapiano Duisburg, Kinderveranstaltungen Heute In Der Nähe, Wie Groß Ist Mick Schumacher, Ausflugsziele Altmark Für Kinder,