Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılmasının 98. yıldönümünü ve Cumhuriyetimizin kurulması yolunda hayatlarını ortaya koyan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını şükran ve minnet duygularımla anıyorum.Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla, rahmetle anıyorum.Birinci meclisin ve milli mücadelenin kahraman bireylerini rahmetle yad ederek, tüm çocukların savaştan, çatışmadan ve kavgadan uzak, huzurlu bir hayata geçirmeleri temennisi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.TBMM’nin 98’inci yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın özelde ülkemiz çocukları, genelde tüm dünya çocukları için kutlu olmasını diliyorum,98 yıl önce bu kutsal vatanı ve Meclisi emanet eden Mustafa Kemal Atatürk'ü, kurucu kahramanları, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum,Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. yıldönümünü en içten duygularımla kutluyorum,Barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin simgesi olan çocuklarımıza güzel bir gelecek umuduyla tüm dünya çocuklarının bayramı kutlu olsun.Ankara Ulus meydanında bulunan I. Türkiye Büyük Millet Meclisi binasının inşaasına, 1915 yılında başlanmıştır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendireceklerdir.Tüm insanlığın ortak amacı olan, barış ve kardeşlik içinde bir dünyanın kurulması, siz çocuklarımızın eseri olacaktır. Unutmayın onlar bizlerin geleceği….23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk ve rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.Egemenlik verilmez alınır. İşin aslı çok farklı çıktı!Söylentiler gerçekmiş! ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Çocuk yurdun temelidir.Vatanı korumak çocukları korumakla başlar.23 Nisan’ı şen, şakrak, cıvıl cıvıl, rengarenk bir ortamda 3 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyet’imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ve ilkeleri doğrultusunda, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, çağdaş düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.Sizler ülkemizin geleceği, milletimizin umudusunuz. Gerçek bir mucize...Psikoloji ve suç üzerine bir seri: Lie To Me konusu ve oyuncuları,Güney Kore Netflix'in en iyilerinden: Arthdal Chronicles konusu. 23 Nisan Mesajları ve şiirleri, Türk milletinin iradesini temsil eden Büyük Millet Meclisinin açıldığı ve Türk Milletinin egemenliğini ilan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan 2019 Salı günü 99. yılında coşkuyla kutlayacağız. O da milletin kalbi, vicdanı ve TBMM – Türkiye Büyük Millet Meclisi bu tarihte hizmete girmiştir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.23 Nisan Sözleri ile Çocuklarımızın gününü kutlayalım.

23 Nisan 2019 - 10:39 . Bayramı’nı en içten Duygu (Hissiyat)larımla kutluyorum.Çocuk yurdun temelidir. Telif Hakları MYNET A.Ş. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.Copyright © MYNET A.Ş.

23 Nisan Bayramı Mesajları. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve

Ferienprogramm München Theater, Wounds 2019 German, Dinosaurierpark Teufelsschlucht Ernzen, F1 2020 Game Nico Hülkenberg, Wann Ist Die Rheinkirmes 2020, Corinna Schumacher Pferdezucht, Vogelpark Niendorf Eintrittspreise, Emmy Nominations 2020 Unorthodox, öffnungszeiten Planetarium Jena, Gracepoint Broadchurch, Marcelo Burlon Pullover, Röbel Unternehmungen, Kindertag Chemnitz, Michael Schumacher Größe, Residenztheater Woyzeck, Lernangebote Kinderkrippe, Kindertag Sprüche Bilder, Kalender 2009 Mai, Wiener Rathaus Plan, Family Guy Oscar Episode, Real Madrid TV, Agnes Hu Berlin, Adac Freizeitparks, Indoorspielplatz Wedel, Kategorien Stadt, Land, Fluss Pervers, Ajax Legenden, Weihnachtskonzert Potsdam 2019, übernachten In Der Nähe Von Plohn, Theaterfest Düsseldorf, Kalender 2013 Berlin, Wer, Wie, Was Englisch, Germendorf Pfingsten, Katholische Ostern 2021, Emmy Nominierte Serien 2017, Ferienpas Basel, Tschernobyl Serie Sky, Warum Gibt Es Jahreszeiten, RB Leipzig Transfergerüchte Abgänge, Geolino Abo 6 Monate, Museumshafen Oevelgönne Restaurant, Michael Schumacher Gesundheitszustand Heute, Readly Alternative, Kap Arkona Kutsche, Demo Für Alle Rechts, Fifa 19 Alle Formationen, Annaberg österreich, Family Day 2019, Uruguay Torwart Legende, Feiertage Thüringen 2018,